0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kümes Teli

  Kümes Teli

  Birçok anlamda akılcı olarak kullanılabilen kümes teli üretimi konusunda sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi başaran firmamız, bu konuda da en iyi üretim sistemleri ile hızlı ve güvenli üretimler sunmaktadır.

  Bu arada, yapmış olunan yatırımların yanı sıra, sizlere çok güzel ürünler sunmayı başaran firmamızın üretimi hakkında sizlere biraz bilgi aktarımı yapacağız.

  Kümes Teli Nerelerde Kullanılır?

  Adından da anlaşılacağı üzere kümes yapımında kullanılabileceği gibi, balık üretim çiftliklerinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca, inşaatlarda da özellikle sıva altı ve şap atılacak bölgelerde kırık ve çatlaklara fırsat vermemek için bu ürün kullanılabilmektedir. Bahçecilik ile ziraat işlemlerinde kullanılırken, ayrıca, izolasyon ile dekorasyon işlemlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

  İstediğiniz ebat ve şekillerde üretilebilen ürünler, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde ve istediğiniz düzende sunulabilmektedir. Tüketici tarafından istenmiş olan ebat ve şekillerde sizlerin de istemiş olduğu şekilde aralıklar ve muhtelif sıklık ayarlanarak, hizmet verilmektedir. Firmamızla temas kurduğunuzda kullanım bölgesini ve istediğiniz gerekli işlemleri de bildirirseniz, bu durumda, rahatlıkla işlemlere ulaşabilirsiniz.

  Kümes Teli Nasıl Kullanılır?

  Kümes teli fiyatı konusunda sizlere her zaman en iyi ve en düzenli özel fiyatlar sunmayı başaran firmamız, siz değerli müşterilerimize en doğru ve en kaliteli ürünleri sunmayı başarmaktadır.

  Firmamız, sizlerin üretim ile ilgili gerekli detayları bildirmeniz durumunda, firmamız, gerekli çalışmaları ve düzenlemeleri hemen yapmakta ve sizlere gereken üretimleri en kısa zamanda teslim etmektedir. Bu ürün ile ilgili olarak, sizlere ürün sunarken, isterseniz hazır rulo halinde çeşitli çaplarla üretilen ürünler sizlere her zaman en doğru şekilde ve en iyi şekilde sunulmaktadır. Standart sunumlarından alabileceğiniz gibi, aynı zamanda da özel olarak sizlerin istemiş olduğunuz boyutlarda ve ebatlarda da bu işlemler yapılarak sizlere sunulabilmektedir.

  Fabrikamız ve üretim sistemlerimiz olarak kümes teli ürünleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, geniş makine parkuru sayesinde, sizlere çok özel ürünler sunabilmektedir. Bu yüzden de, sizler her zaman en iyisini ve en güzelini uygun fiyatla ulaşmak için bizlerle temasa geçebilirsiniz.