0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Klasik Panel Çit

  Klasik Panel Çit

  Günümüzde kentsel yaşamın ve iç göçün yaygınlaşması ile birlikte artık kırsal alanlara kıyasla daha yoğun ve sıkışık bir yerleşim düzenine sahibiz. Böyle bir atmosferde de bizler için en öncelikli konulardan bir tanesi doğal olarak güvenlik konusudur. Klasik panel çit sistemi ile kendi alanlarımızı belirlemek, kendi alanlarımızı güvence altına almak bizler için önemli bir mesele haline gelmiştir. Bu durum sadece evlerimiz için değil iş yerleri ya da bazı resmi kurumlar için de geçerlidir. Hanenin dokunulmazlığı, ancak bu konuda uygulanacak akıllıca çözümlerle mümkündür.

  İlkel çözümler yerine bu konuda modern ve günü yakalayan; ancak öte yandan da estetik kaygıları göz ardı etmeyen  çözümler yaratmak daha mantıklı olandır. İnsanlar ev ve iş yerlerini güvenli bir şeritle izole etmek için genellikle klasik panel çit yöntemine başvuruyor. Bu diğer çit çözümleri arasında da en fazla öne çıkan, popülerliği en yüksek olan türdür. Klasik panel çit genellikle yeşil ve benzer tonlar içerir. Göz aralıkları için bir standart söz konusu değildir. Uygulandığı alana ve ihtiyaç durumuna göre çitler arasındaki gözler daha geniş ya da daha dar olacak şekilde biçimlenir.

  Klasik Panel Çit Avantajları

  Klasik panel çitin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden bir tanesi de dekoratif açıdan çok şık bir görüntü yaratmasıdır. Algı olarak evinizi saran kaba bir çit olduğunu fark etmezsiniz dahi. Sanki dekoratif olarak evin bir parçası gibi durur ve asla sırıtmaz. Öte yandan klasik panel çitlerinin bir diğer avantajı montaj açısından büyük kolaylık sağlamasıdır. Kurulumu işin uzmanları tarafından çok kısa sürede  gerçekleşir. Aynı şekilde demonte işlemleri de fazla zaman almaz.

  Uzun süre kullanım garantisi veren klasik panel çiti, bütün darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Kolay kolay hiçbir güç gelip de çitinize zarar veremez, onu yerinden oynatamaz. İsterseniz evinizi bütünüyle sarar ve alanını belirlersiniz, bu şekilde güvenli bir çember oluşturursunuz. Dilerseniz de sadece belli bir hacmi, evin küçük bir alanını panel çitleriyle kapatırsınız. Bu sayede ufak kümesler oluşturmanız da mümkün olacaktır.

  Klasik Panel Çit Fiyatları

  Klasik panel çitler ekonomik açıdan da oldukça uygundur. Yaptığınız alanın genişliğine göre fiyat değişiklik göstermektedir. Bu arada klasik panel çitlerinin esnek yapısından ötürü, yükseklik ayarını kendinize göre tercih edebilmeniz mümkündür.  Balkonlarda, işyerlerinin dış bölümlerinde, bahçe ve kümeslerde, kısacası akla gelen her türlü dış kaplama çözümleri için klasik panel çitleri oldukça idealdir.