0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kaynaklı & Puntalı Tel

  Kaynaklı & Puntalı Tel

  Örgü tel sistemine göre, çok daha sağlam ve sağlıklı bir sistem olan kaynaklı tel çit sistemleri üzerine üretimleriyle de firmamız büyük dikkat toplamaktadır. Yıllardır her zaman kaliteli ürün üretimi ile tanınan firmamız, siz değerli müşterilerimizin her ihtiyacına klas çözümler üretmektedir.

  Sizlere yapmış olduğu yeni robotik sistemlerle, özel makine parkuru ile siz değerli müşterilerimize çok hızlı ve kaliteli çözümler üreten firmamız, siz seçkin müşterilerimize müşteri memnuniyetini ön konumda tutarak hizmet vermektedir.

  Kaynaklı Tel Çit Konusunda Uzmanız

  Üretmiş olduğu her ürün için, gerekli çalışmaları ve etütleri yapan firmamız, kaynaklı tel çit üretimi konusunda da yıllarca çalışarak bu konuda en iyisi olmayı başarmıştır. Taleplerinize uygun olarak boyutlandırma ve işlemleriniz yapılmakta sonrasında ise, size verilen temin tarihine uygun olarak ürünlerimiz teslim edilmektedir.

  Çok geniş bir makine parkuruna sahip olan firmamız, güneş ışınlarından etkilenmeyecek, renklerinde solma yaşamayacağınız, garantili özel ürünler sunmaktadır. Bu konuda özellikle örgü tellere göre daha da sağlam olan ve uzun ömürlü olan kaynaklı tel üzerine de sürekli yenilikler ve geliştirmeler yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize, en iyi hizmeti sunabilmek için sizleri beklemektedir. Sizler de bu konularda bizlerle temas kurarak doğru fiyat garantisi ile en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Kaynaklı Tel Çit Uygulamaları Nasıl Yapılıyor?

  Sizlerden gelen taleplere göre gerekli dokümanları müşteri hizmetlerimiz hazırlar ve sizlere teklifini sunmaktadır. Sizlerle her konuda anlaşmanın yapılması ve anlaşmanın imzalanmasından sonra, işlemlere yapılmaya başlanır. Bu konuda, gereken özenin gösterilmesinin ardından, yerinde kontrol yapılır ve üretim bu sistematiğe göre yapılmaktadır.

  Eğer ölçüler ve sistem, stoklarımızda mevcut ürünlerimiz ile sağlanabiliyorsa, talebinize göre, uygulama yapılması için çalışma yapılmaktadır. Eğer stoklarda yoksa geniş malzeme parkuru sayesinde çok kısa sürede istemiş olduğunuz kaynaklı tel çit siparişiniz gerçekleştirilmektedir. Sizlere gereken ürünler en kısa zamanda en kaliteli sisteme uygun olarak teslim edilmektedir. Yılların vermiş olduğu sorumluluğun farkında olan ekibimiz sizlere her zaman en iyi ürünleri sunmak için çalışmakta ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için çaba harcamaktadır.