0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Gabion Tel Duvar

  Gabion Tel Duvar

  Boyutlandırmasını istediğiniz gibi yaptığınızda gerek çok küçük gerekse inanılmaz büyük olarak kullanabileceğiniz bir tel çeşidi olan gabion tel sistemi hakkında bazı bilgileri vermek ve sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için buradayız.

  Bu tarz tel sistemlerini isterseniz belirli ölçülerde yaparak evinizin bahçesinde bir köşeye özel saksı misali kullanabilir, bu sayede farklı bir şekil ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de erozyon önlemek için bir istinat duvarı örmek için kullanabilirsiniz. Yani çok geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tarz tellerde en önemli noktalardan biri çok kaliteli olması uzun süre dikkatli bir şekilde kullanılabilmesidir. Bunun için yıllardır gerekli ARGE çalışmalarını yaparak bu konuda makine parkuruyla da ön plana çıkmayı başaran firmamıza güvenebilirsiniz.

  Gabion Tel Sistemleri Neler Sunuyor?

  Bir istinat duvarı örülecek ya da erozyona karşı bir ıslah işlemi yapılacak. O taşın toprağın durması için özel bir tel sistemi lazımdır değil mi? Kısacası bütün bu şeyleri tutabilecek güçte, hem de hemen kendini salmayacak bir sisteme ihtiyaç vardır. İşte bunun için, gabion tel sistemleri üretimi konusunda sizlere her zaman en kaliteli ürünleri sunan firmamıza güvenebilirsiniz.

  Yıllardır her zaman en kaliteli ürünleri üreterek sizlere en güzel ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca, bu ürünleri sizler de gerek evlerinizde gerekse bahçelerinizde özel olarak yaptırarak kullanabilirsiniz. Bu tel sistemleri aynı zamanda limanlarda ve sahil güvenlik sistemleri için de kullanılmaktadır. Sizler dilerseniz bahçelerinizde de kullanabilirsiniz.

  Gabion Tel Sistemleri Bahçede Nasıl Kullanılır?

  Esnek ama sağlam yapısı, aynı zamanda da sizler için özel imalat farklı şekillerde olabilmesi sebebiyle firmamızdan her türlü talep edebilirsiniz. Gabion tel sistemleri dekorasyona uygun olabilir. Bu konuda da firmamız, siz değerli müşterilerimize özel fikirler sunmaktadır. Örnek olarak bahçenizin kenarına özel bir sepet örülmektedir. Bunun içerisinde dilerseniz değişik tasarım ahşap ile geçebilirsiniz. Böylece içerisine toprak koyduğunuzda özel, dekoratif, çok sağlam, çok geniş bir saksınız olacaktır. Bu tip fikirler ve her konuda destek alabilmek için sizlerde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.