0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Düzlemsel Jiletli Tel

  Düzlemsel Jiletli Tel

  Firmamız üretmiş olduğu tüm tel çit üretimlerinde olduğu gibi düzlemsel jiletli tel üretimi konusunda da her zaman ilkleri başararak en önde olmayı kendine ilke olarak edinmiş ve her zaman müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlerden tam not almayı başarmıştır.

  Sadece yurt içi değil, yurt dışı pazarında da yıllardır edinmiş olduğu deneyimleri işlerine yansıtmayı başaran ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü talebini doğru ve düzenli bir şekilde yerine getirerek tüm garanti şartlarına uygun olarak teslimat ve montajını gerçekleştirmektedir. Sizlerin de yapması gereken kendine firma olarak her zaman kaliteli ürün üretimi konusunda ilke edinmiş olan firmamızla çalışmaktır.

  Düzlemsel Jiletli Tel Kullanım Alanları Nelerdir?

  Tellerin gerekli alanlarda kullanılması da önemli bir hadisedir. Düzlemsel jiletli tel, kolluk kuvvetlerinin oldukları bölgelerde ayrıca, sınırları belirlerken de ülkeler tarafından kullanılmaktadır. Askeri tesislerde de kullanılabilen teller, limanlarda, havalimanlarında, endüstriyel tesislerde ve enerji üretim alanlarında da kullanılmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmayı başaran firmamız, siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, talebinize uygun olarak şahsi alanlarınıza da montaj işlemleri ve talebinize uygunu olarak üretim işlemleri yapmaktadır.

  Bu taleplerin haricinde, özellikle yurt dışından ciddi talepleri de değerlendiren firmamız, son zamanlarda yurt dışı piyasalarına da hâkimiyetiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Her zaman kalitenin kazandığını bilen ekibimiz, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

  Düzlemsel Jiletli Tel Nasıl Alınabilir?

  Burada iki çeşit üretim söz konusudur. Duvarların altına ya da üstüne yapılabileceği gibi direkt olarak yerden yükseklik olarak da yapılabilen jiletli tel sistemleri bulunur.

  Sizlerin talebinize göre, hemen çalışmaları başlatan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba sarf etmektedir. Taleplerinize uygun olarak düzlemsel jiletli tel satışı gerçekleştirmektedir. Sizler de rahatlıkla istemiş olduğunuz ürünleri bizlere ileterek her türlü konu hakkında en kaliteli dönüşleri alabilirsiniz.