0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Duble Panel Çit

  Duble Panel Çit

  Son yılların en çok tercih edilen bahçe çevreleme sistemleri arasında yer alan duble panel çit sistemleri hem estetik görünümü, hem sağlamlığı hem de uzun ömürlü oluşu ile pek çok yerde kullanılmaktadır. Her türlü bahçe ve araziyi çevrelemek için tercih edilen sistemlerini sizlere en yeni teknolojilerle sunuyoruz. Ürünlerimiz sizlere istediğiniz sağlamlığı, güvenliği ve şıklığı sağlamaktadır.

  Duble Panel Çit Özellikleri

  Panel çitlerin sağlamlığını, dayanıklılık ve güvenliğini arttırmak için özel olarak ürettiğimiz sistemleri galvaniz tel üzerine PVC ile kaplanır ve profil direkleri metal kelepçeli cıvatalar ile birbirine kilitlendiği için asla sökülmez ve kırılmaz.

  Yatay tellerinin çift sıra metal tellerle üretildiği sistemleri panel çitler arasında en güvenilir olanıdır. Yıllar boyunca hiçbir şekilde deformasyona uğramadan kullanılabildiği gibi dışarıdan yapılacak olan müdahalelere karşı da güvenlik sağlar.

  Duble Panel Çit Kullanım Alanları

  Sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik görünümü ile pek çok yerde tercih edilen duble panel çit sistemleri en çok;

  • Askeri alanlar
  • Karakollar
  • Otoyollar
  • Refüjler
  • Park ve bahçeler
  • Sahiller
  • Site, villa gibi meskenler
  • Restoran, kafe, mağaza gibi yerlerin çevrelenmesi için kullanılmaktadır.

  Duble Panel Çit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Öncelikle ürünümüzü satın almadan önce ihtiyacınızın ne olduğunu belirlemelisiniz. Ortalama yükseklikte, sağlam bir çevreleme istiyorsanız sizin için yeterli ve doğru bir seçim olacaktır. Ancak ihtiyaç duyduğunuz güvenlik düzeyi çok daha fazlasını gerektiriyorsa duble çitin sağlamlığına sahip olan ve çok daha yüksek boyutlarda üretilen diğer güvenlik çiti sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

  Alanında uzman teknik ekibimiz ile sizlere ihtiyacınız olan her türlü çit sistemini en kaliteli malzemeler ve en ekonomik fiyatlar ile üretiyoruz.

  Duble Panel Çit Fiyatları

  Sizlerin ihtiyaçlarına uygun olan boyutlarda üretim yaptığımız için ürünlerimizin fiyatları da ürünlerin özelliklerine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek duble panel çit fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğinizi unutmayın.