0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Double Panel Çit

  Double Panel Çit

  Double Panel Çit Sistemleri ve Özellikleri

  Evimizin bulunduğu dış alanlarda belli bir özel mülkiyet alanı belirlemek isteriz. Bir nevi bize ait olan bölümü sınırlandırmak, daha da ötesi güvenli bir çembere almak isteriz.  Sıkışık yerleşmelerde artık bunun önüne geçmek biraz daha zor bir hal aldı ancak müstakil yapılarda ya da dağınık yerleşmelerde, bu daha çok bir güvenlik önlemi olarak değerlendiriliyor. Ev, eğer bir bahçe ya da büyük bir arazi ile entegre bir haldeyse, evin çevresini bir Double panel çit yardımıyla sınırlandırmak en sık başvurulan yöntemdir. Bu önlem hem psikolojik olarak kendimizi güvende hissetmemizi sağlar; hem de evimizin dış bölümüne şık bir görüntü katar.  Eski dikenli tellerin kullanıldığı dönemler yerine artık çok daha modern bir kalkan olan panel çitler tercih ediliyor. Panel çit kısa sürede yaygınlaşıp büyük bir sektör haline gelmiştir. Panel çitleri kendi aralarında çeşitlendirmek mümkündür. Double Panel çit, kullanıcıların ilgi gösterdiği panel çitlerden biri durumundadır.

  Double Panel Çit, aslında adından da anlaşılacağı üzere yapımında çift çubuk kullanılan bir türdür. Çift çit kullanımı, onun çok daha sağlam bir yapıda olmasına vesile olmuştur. Normal panel çitlere kıyasla öncelikle sağlamlığı ölçü alan kişiler, genelde double panel çit tercihine yöneliyor. Her kullanıcının bir panel çitten beklentisi farklı olabiliyor. Kimi modern, estetik görüntüye önem verirken, kimisi de dayanıklılık ve uzun süre dayanma potansiyelini önemsiyor.  Aslında tek çubuklu panel çitler bile birçok darbeye karşı dayanıklıyken, bunun bir de iki katına çıkarılması güvenliği had safhaya çıkarıyor. Panel çitler herkes için çok farklı arazilerde kullanılıyor. Bu sebeple darbe alınabilecek nesnelerin farklılığı bu ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. En sert darbelere karşı bile alanınıza hiçbir şeyin dahil olamayacağından emin olabilirsiniz.

  Double panel çitler aynı zamanda yapay çim uygulamaları için de elverişlidir. Renk anlamında double panel çitlerde yeşilin popüler olduğunu görüyoruz. İsteğe bağlı olarak daha farklı renklere yönelmek de mümkündür. Eğer bir alanda tabandan uygulama yapılmışsa o halde sağlamlık çok daha önemli bir hal alıyor. Böyle uygulamalarda double panel çit tercihi kaçınılmaz bir hal alıyor. Hem kapılı hem de kapısız  seçenekleriyle de sunulan double panel çit, uygun fiyatlarıyla büyük kolaylık sağlıyor. Fiyat konusunda hesaplama yapılırken metre kare durumu baz alınıyor. Double Çit resimlerini incelediğiniz zaman ne kadar güvenli bir yapıya sahip olduklarını göreceksinizdir.