0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Dekoratif Panel Çit

  Dekoratif Panel Çit

  Dekoratif tasarımlar denildiği zaman akla genelde binalarımızın iç bölümlerinde, odalarında gerçekleştirilen uygulamalar gelir. Oysa bu oldukça geniş ve kapsamlı bir alandır. Binamızın dış tarafı, hem güvenliğimizi teminat  altına alır, hem de estetik açıdan evin bir tamamlayıcısıdır. Bu yüzden dış bölümlerimizi evimizden bağımsız  şekilde düşünemeyiz. Son yıllarda bu bağlamda, deyim yerindeyse bir taşta iki kuş vurmak için, dekoratif panel çit sistemleri müthiş popüler olmaya başlamıştır. Güvenlik kaygıları yaşayan insanlar, bilhassa daha müstakil yapıdaki alanları için çeşitli önlemler almak durumunda kalmıştır. Panel çit sistemleri bu soruna büyük oranda cevap olmuştur. Hırsızlık olaylarına engel olması bir tarafa binanızla ilgili özel alanlar oluşturmayı başaran bu çitler gittikçe yaygınlaşmaktadır. Özellikle görsel bakımdan şık olduğu için dekoratif panel çiti modellerinin daha fazla trend olduğunu görüyoruz. Ağırlıklı olarak yeşil renkte üretilen dekoratif panel çitleri, özel siparişlere bağlı olarak daha farklı renklerde de üretilebilmektedir. Dekoratif panel çitlerini diğer çitlerden farklı kılan en önemli şey, bükülebilir çitlerden oluşması ve ortaya dekoratif şekillerin ortaya çıkarılmasıdır. 3D modelleri ile kıvrımlı çit yapıları oluşturmak, alanlarınıza özgün bir görüntü katacaktır.

  Dekoratif Panel Çit Uzun Süre Dayanıklıdır

  Bu uygulamada genelde kalın teller kullanılır. Görselliğe hitap ederken güvenliği de gözden kaçırmayan dekoratif panel çit, galvaniz telinden üretilmiştir. Dekoratif panel çitleri yerden 4 metre kadar yüksekliğe çıkartılabilir. Bu, uygulamanın yapılacağı alanın genişliği ve kullanım amacıyla doğrudan ilişkilidir. Yatay ve dikey halde örülmüş kalın tellerden oluşan dekoratif yapılar, klasik çitlerden farklı olarak çeşitli şekillere ve desenlere sahiptir.

  Elektrik santrallerinin dış bölümlerinde, okullarda,   spor alanlarında ve yakıt depolarında sıklıkla tercih edilmektedir. Polyester kaplaması sayesinde uzun seneler boyunca bozulmadan hizmet vermeye devam eden dekoratif panel çit örneklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Bu konuda oldukça farklı ve yaratıcı modellerin üretilebildiğini göreceksinizdir.

  Montaj İşlemleri Çok Kolay

  Hem kullanım açısından hem de montaj açısından çok pratik olan bu çitler aile bütçenizi de zorlamayacaktır. Dekoratif panel çitleri hakkında bilhassa fiyat açısından bilgi almak istiyorsanız, öncelikle hangi alanlara ne adar yükseklikte bir uygulama yapacağınıza karar vermelisiniz. Bazen yapıların tamamına uygulanabildiği gibi bazen de küçük alanlara uygulanabilmektedir. Buradaki genişlik fiyat durumunu da değiştirebilmektedir. Modelini ileride değiştirmeye karar verdiğinizde ya da panel çitlerinizi artık sökmek istediğinizde zaman kaybetmeyeceksiniz, montajı kadar demonte işlemleri de son derece kolaydır.