0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Dekoraçim Çimli Çit

  Dekoraçim Çimli Çit

  Dekoraçim yardımıyla istemiş olduğunuz dekoratif çim görüntüsünde duvarlara sahip olabilirsiniz.

  Yıllardır yapmış olduğu işlerle her zaman ön planda olmayı başaran firmamız, harika dekorasyon fikirleri sunmaktadır. Özel çizimlere uygun olarak yapmış olduğu dekorasyon şansları sunan firmamız, sizlerin duvarlardan yerlere her türlü konuda bahçeleriniz, evleriniz, iş yerleriniz için çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

  Son olarak çit konusunda da gerekli işlemleri yapan firmamız, başarılı çalışmaları yaparak, çok daha geniş ölçülerde sizlere özel yardımlarda bulunmaktadır. Halı saha sistemlerinden, özel dekorasyona dönük bahçe tasarımlarına kadar birçok konuda sizlerin hep yanınızda olmaktadır.

  Dekoraçim Neler Sunuyor?

  Dekoratif çim çit çok geniş çaplı bir ürün yelpazesine sahiptir. Sizlere sunmuş olduğu özel sistemler sayesinde, robotlar ve makine parkuru sayesinde istemiş olduğunuz özellikler ve ebatlara sahip olarak tüm çeşitlerde ürün sunmaktadır.

  Dekoraçim ürün çeşitliliği olarak sizlere çok geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır. Yılların deneyimli ve güçlü ekibiyle sizlere ürün sunan firmamız, tüm standartlara ait ürünler ürettiği gibi kalite belgeleriyle de sizlere kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır.

  Otomatik makineler ve kendine özgü üretim tesisleri ile sizlere helezon örgü teli üretimi konusunda da başarılı işler yapmaktadır. Firmamızın en temel ilkesi olan müşteri memnuniyeti ilkesiyle güzel bir hizmet almak için, sizler de firmamızla temas kurabilir ve en güzel hizmetten faydalanabilirsiniz.

  Dekoraçim İle Nasıl Çalışabilirim?

  Her zaman en iyiyi hedefleyen ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için ve müşteri memnuniyeti anlayışını sağlayabilmek için sizlerden gelen tüm iletişime önem vermektedir.

  Gelen tüm talepleri değerlendiren ve geniş makine parkuru sayesinde, her türlü talebinizi karşılayabilen firmamız, sizlerin istemiş olduğunuz ürün ve fiyat konusunda anlaşma sağlanmasından sonra, vermiş olduğu temin tarihine uygun olarak ürünleri teslim etmektedir.

  Her zaman için çıkarlarınızı düşünerek hareket eden firmamız, vizyonu gereği Türkiye’de yapmış olduğu atılımlarla da her zaman ön planda olmayı başarmıştır.

  Özel dekoratif ürünlerden, kullanım alanlarına uygun olarak üretilecek çit üretimlerine göre her üründe sizler de bizimle temas kurabilir ve Dekoratif çim çit farkını yaşayabilirsiniz.