0212 510 11 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Çimli Duvar Çiti

  Çimli Duvar Çiti

  Bahçe ve bina dekorasyonları için çim çit dekorasyonu son dönemde hızla artan bir talep toplamaktadır. Bu konuda sadece satış yapan firmalar olduğu gibi aynı zamanda da uygulama yapan firmalar olmaktadır. Çim çit ile ilgili olarak birçok firmanın üretimi belirli bir boyutta yapılıp parça parça takılmaktadır. Ancak, bu konuda zaman zaman sıkıntılar yaşanmaktadır.

  Firmamız, bu konuda tek boyut şeklinde çalışmayıp sizlerin uygulama alanınıza uygun olarak özel hazırlanmış ya da özel hazırlanan ürünleriyle gereken desteği vermektedir.

  Çim Çit Uygulamaları

  Çit sistemi olarak uygulanan özellikli ve modern bir sistem olmakla birlikte, aynı zamanda sizlere doğallık sunmaktadır. Bahçenizde, iş yerinizde, evinizde kullanabilir ve bu sayede dekoratif özelliğiyle farklı ama natürel bir hava oluşturabilirsiniz.

  İstenilen şekilde ve ölçülerde taleplerinize uygun olarak montajı gerçekleştirilebilen çim çit konusunda yılların deneyimi ve araştırmaları sonucunda, özel dekora çim çit sistemleri ile siz seçkin müşterilerimizin tercihi olmaya devam etmekteyiz. %100 UV korumalı olmasından dolayı, ultraviyole ışınlara karşı 5 yıl dayanma özelliğine sahip olan sistemlerimiz, istenilen yükseklikte kurulabilmektedir.

  Çim Çit Tercih Sebebidir

  Çim Çit özellikleri ve kullanım şekilleri açısından tercih sebebi olmaktadır. Rahat ve doğal görüntüsünün yanı sıra, üretmiş olduğumuz ürünler, rengi solmaz özelliktedir ve doğal çim rengindedir. Ayrıca, UV korumalı PVC olarak üretilmesinin ötesinde, ürünlerin hepsi, sıcak daldırma galvaniz tellere uygun olarak üretilmiştir. Sıklık seviyesi olarak çok yüksek olan sistemlerimiz, portatif olarak da sökülüp takılabiliyor ve alev almaz özellikle aynı zamanda soğuğa da dayanabilmektedir.

  Sizlerin de kaliteli yaşam ortamları için yapmanız gereken, sadece müşteri hizmetleri yetkilimizle temas kurmak olacaktır. Sizler de bizleri aradığınızda, hemen işlemlere başlayan ekibimiz, gerekli ölçüleri almasının akabinde, siz değerli müşterilerimize uygun uygulamaları ile memnuniyetinizi sağlamaktadır. Bu yüzden sizler de bizleri tercih ederek bu konuda hem dekoratif hem de kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Yılların deneyimi ile her zaman kaliteli hizmeti sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizden gelecek talepleri bekliyor.